MÖBLER / Bord / Skrivbord 11543492

nr 1154 3492

Skrivbord

omkring 1900, Björk, längd: 140 cm, djup: 80 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 8 januari 2018
kl 19:36:31

8/1 11:32:37 1      700 kr
8/1 19:31:30 2      Vinnande bud